הקמה ותכנון תערוכות

חייק במות, החברה המובילה בישראל מעניקה לכם פתרונות תערוכות 360 מעלות, עם עיצוב מקצועי של ביתנים מודולריים, אפקטים ומיצגי תלת מימד ותחזוקה שוטפת, כדי שאף לקוח לא יפספס אתכם!

ביקשו מכם להציג את המוצר או השירות שלכם בתערוכה מקצועית, והתחלתם לגמגם. מה תציגו בביתן שלכם? תמונות? מלל רלוונטי? אולי מצגת? אתם מהוססים ומבולבלים, אך מעל הכל ברור לכם שאינכם בקיאים בעיצוב תערוכות, ויותר מכך אינכם יודעים על מה לשים את הדגש. כדי להבהיר את חשיבותו של עיצוב תערוכות מקצועי, ניגע לרגע במטרה העיקרית לשמה מקימים את התערוכה, והיא: איסוף לידים. בתי עסק המפרסמים מוצרים ושירותים בתערוכה, מעוניינים למשוך אליו כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. על תשומת לבו של הלקוח הפוטנציאלי מתחרים כמה וכמה בתי עסק, בדיוק כמוך, המעוניינים לאסוף שמות של לקוחות ולשווק להם את מוצריהם. הקמת תערוכות מקצועית עם חייק במות, היא הדרך היעילה והמהירה לייצור ביתנים שמביאים לידים!

לא כדאי לעשות זאת לבד

הכוונה מקצועית ואנשי מקצוע הבקיאים בתכנון וייצור תערוכות יכולים לייעץ לכם מתוקף תפקידם על מה לשים את הדגש בביתן. ייתכן שלרכישת בולטות תתאים מצגת עם תמונות מתחלפות, וייתכן שדווקא קו עיצובי נקי ומינימלי יעשה את העבודה. תפקידם של אנשי המקצוע לייעץ ולהחליט מה הם האלמנטים שיש להדגיש על מנת שהביתן יבלוט בין המתחרים וכיצד לעצב את הביתן באופן כזה, כך שהקהל יגיע דווקא אליכם.

כמו בכל תחום אחר בחיים, רק אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום, יודעים על קיומם של הפרטים הקטנים שיכולים להפוך את הביתן שלכם למוצלח במיוחד. בנוסף, אל תשכחו שאנשים הבקיאים בתערוכות כבר ביקרו במאות תערוכות לפני שהגיעו אליכם, וניסיון העבר שלהם מסייע להם להבין כיצד ניתן להפוך את האילוצים בשטח, ליתרונות עבורכם, ואיך ניתן לגרום לביתן שלכם להראות טוב יותר.

שימוש באמצעי תצוגה מגוונים

כיום רואים יותר ויותר בעלי עסקים הנעזרים בדגמי תצוגה מגוונים בתערוכות שלהם. דגמים אלו מסייעים למקסם את איכותו של עיצוב הביתן, ולתרגם את התצוגה לבולטות ניכרת לעין. להלן כמה דוגמאות לעיצוב ביתנים מקצועיים ע"י מומחי חייק במות תוך שימוש בדגמי תצוגה מגוונים:

ההתאמה האישית להעדפותיכם, הליווי המקצועי והתחזוקה השוטפת, הופכים כל ביתן בתערוכה למכונה משומנת לגיוס לידים.

מעוניינים בעיצוב וליווי הביתן שלכם להצלחה? פנו אלינו עוד היום

חייק במות פרופיל חברה | צור קשר
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט