הקמת תפאורות עם חייק במות

אנחנו בחייק במות חושבים בגדול עם ביצוע מיצגי חוצות ותפאורות בכל גודל וקנה מידה. כל תפאורה מיוצרת בליווי תפאורן מומחה, המלווה אותנו משלב הביצוע ועד לשלב פירוק התפאורה לאחר האירוע. בתפאורות יש רק שם אחד עם מוניטין - חייק במות!

מה יהפוך את האירוע שתפיקו ליוקרתי וייחודי? כל אירוע קהילתי או ציבורי שתקימו הוא הזדמנות לכנס אורחים רבים על מנת ליהנות מבילוי מחוץ לבית. אם הפקתם אירוע יוקרתי, ההפקה לא מסתכמת רק בזה, ויש להקדיש תשומת לב לכל הפרטים הקטנים על מנת להפוך אותו למיוחד במינו. אחד הפרטים שיוצרים רושם חיובי והנאה באופן מידי הוא התפאורה. תפאורות רקע ומסכי ענק, מתחמים בסגנון המערב הפרוע, הביג בן בתלת מימד, גן חיות תלת מימדי בהרכב מלא ומיצגים נוספים שאנו מציעים, יוצרים אווירה מעניינת וייחודית, המושכת את המבקרים לאירוע שלכם, ומותירה אותם עם טעם של עוד.

גולת הכותרת של האירוע

הקמת תפאורות מקצועית לא מסתכמת רק בהעמדת התפאורה במקום המתאים. אורחים שהגיעו לאירוע רואים את התפאורה כשהיא ניצבת במקומה, אולם לא ניתן לראות בעין את השלבים הרבים שנערכו על מנת ליצור תפאורה מרשימה ובטיחותית. לאחר תשאול ראשוני של לקוחותינו, נעשה כל מאמץ על מנת ליצור תפאורה בהתאם למידות ולתנאי השטח הרלוונטיים במקום האירוע. התפאורן המומחה שלנו מלווה אותנו בכל שלב ושלב, החל מייצור התפאורה בשילוב רעיונות מקוריים ויצירתיים וכלה בהעמדת התפאורה במקום האירוע. מומחי חייק במות לוקחים את הידע והניסיון שלכם בהפקת תפאורות ומיצגי חוצות, ומבצעים את התפאורה על כל קונסטרוקציה, בשילוב אלמנטים נוספים להגדלת הבולטות כגון: מיצגי טראס, קרונות תיאטרליים ניידים, ותפאורות מקוריות ומוארות בתלת מימד.

ברשותנו המגוון הגדול ביותר בארץ של תפאורות לאספקה מידית:

כל הדמויות עשויות פיברגלס קשיח, ועמידות בכל תנאי מזג האוויר. חייק במות מספקת שירות מקצועי 360 מעלות, המתחיל בייצור ועיצוב התפאורה בהתאם לבקשותיכם, עובר בשילוב רעיונות מקוריים ויצירתיים ע"י תפאורן מומחה וממשיך בהעמדת התפאורה באופן בטיחותי ובליווי לאורך האירוע.

אתם מגדירים, אנחנו מעצבים

רוצים לחזור לתקופת המערב הפרוע? אולי דווקא לתקופת הדינוזאורים? רוצים להוציא את האורחים שלכם למסע קצר מסביב לעולם לביקור באתרים המתויירים בעולם: פסל החירות, הביג בן בלונדון, מגדל פיזה האיטלקי או תחנת קמח הולנדית? אתם מגדירים את התפאורה הרצויה באירוע, ואנחנו יוצרים עבורכם עולם חדש, מעוצב בקונספט ייחודי. כשמאחורינו עשרות שנות ניסיון בביצוע והעמדת תפאורות ובמות, אנו יכולים להבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת באירוע.

מעוניינים בייעוץ ובפרטים נוספים? נשמח לעמוד לשירותכם - ליצירת קשר לחץ כאן

חייק במות פרופיל חברה | צור קשר
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט