מאמרים

איך להפוך את התערוכה הבאה שלכם לבלתי נשכחת

במהלך עשרות שנות עבודתנו, התנסינו בתכנון, מדידה והפעלת אלפי ביתני תערוכות להגברת מכירות. לפרטים על תכנון והקמת התערוכה הבאה שלכם היכנסו.

הקמה ותכנון תערוכות

חייק במות, החברה המובילה בישראל מעניקה לכם פתרונות לארגון תערוכות עם עיצוב מקצועי של ביתנים מודולריים, אפקטים ומיצגי תלת מימד כולל תחזוקה שוטפת.

הקמה ותכנון תפאורות

מעוניינים בתכנון תפאורות לאירוע הבא שלכם? אנחנו בחייק במות חושבים בגדול עם ביצוע מיצגי חוצות ותפאורות בכל גודל וקנה מידה.

השכרת והעמדת במות

מחפשים במות להשכרה או מכירה? תוכלו לבחור לשכור או לרכוש במות מחייק במות, בהתאם לסגנון האירוע ואופיו תוך ליווי צמוד לאורך כל התהליך. למידע היכנסו למאמר.

אספקת תפאורות לאירועים

בחייק במות משלבים מזה שנים רעיונות מקוריים ויצירתיים לביצוע תפאורות מקוריות באירועים פרטיים, עסקיים וממלכתיים. למידע על אספקת תפאורה ולווי מקצועי בעת האירוע היכנסו למאמר.

תעורכה כאירוע מיתוגי עבור חברות

נבחרתם להציג את המוצרים שלכם בתערוכה? ידוע לכל עסק שהשתתפות בתערוכה גוזלת לא מעט משאבים. לפרטים אודות הקמת ביתנים לתערוכות היכנסו למאמר.

התאמת האטרקציה לאירוע

ככל שתהיה התאמה גדולה יותר בין האטרקציות השונות באירוע שלנו ובין האורחים, כך האווירה הכללית תהיה יותר מהנה. איך בוחרים? התשובה במאמר שלפניכם.

הפקת אירועים- לעשות את זה נכון

הרף המקובל עבור אירועים בשוק הוא גבוה למדי, ולאורחים המגיעים לאירוע יש ציפיות רבות. יש דרך לענות על הציפיות האלה! הפקת אירועים -איך עושים את זה נכון?

השכרת מחסומים להפגנות ועצרות

במהלך טקסים ממלכתיים או אירועים הכוללים כמות אנשים גדולה או קהל של אלפי אנשים, יש צורך במחסומים חזקים. המחסומים מסייעים לשמור על הסדר ולהפריד בין מתחמים שונים באותו החלל.

עיצוב והקמת ביתנים לאירועים

כנסים או תערוכות לרוב כוללים ביתנים של החברה או הארגון המשתתפים בתערוכה, ובו נציגי שירות, דפי הסבר, דוגמאות למוצרים וכדומה. אנו בחייק במות מתמחים בעיצוב וביצוע מקצועי של ביתנים לתערוכות, עצרות, כנסים וירידים ומתחייבים להפוך כל תערוכה לאטרקציה!

השכרת במות להופעות

אם אתם מתכננים הופעה או אירוע ומחפשים גורם מקצועי שיוכל לסייע לכם בהקמת במה מושקעת המתאימה אישית עבורכם, הגעתם בדיוק למקום הנכון. 

הצללת השטח- הפתרון המושלם לאירוע בחוץ

מה עושים עם השמש הקופחת? ככלל, תנאי מזג האוויר הם החשש העיקרי בבואכם לערוך אירוע בחוץ. בימינו אלה יש לשאלה הזו תשובה פשוטה, בכל מזג אוויר, בכל גודל של אירוע: התשובה היא פתרונות הצללה.

תפאורות לאירועים מיוחדים

הפקת אירוע כוללת פרטים רבים שיש לקחת בחשבון וכן טיפול מקיף בתפאורות מתאימות. כאשר אתם פונים ל"חיק במות" אתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה, שתלווה את התפאורה שלכם לכל אורך האירוע. 

מסכי הקרנה חשמליים - מה כדאי לדעת

זקוקים למסך? האם תמיד צריכים מסך? מסתבר שכן. בין אם מדובר בעניין של מסכי הקרנה חשמליים, מקרן כיס נייד או מקרן נייד פשוט, תמיד מגיע השלב בו אנשים מגלים את הצורך הנכסף להקרין את הדברים על המקרן החדש. מה כדי לעשות לפני ההקרנה הגדולה? כל מה שרציתם לדעת על מקרנים ולא העזתם לשאול.
 

מחסומים לאירועים גדולים

מערכת התקנים והחוקים שמפעילה המשטרה והרשות המקומית בכל אירוע ציבורי בישראל נוגעת בעיקר לבטיחותם של המשתתפים כאשר מטרתה להכניס סדר וארגון באירועים ציבוריים גדולים בהם משתתף קהל של מאות ואלפי אנשים.
 

מחסומי לחץ באירועים

משטרת ישראל מחזיקה בהנחיות קפדניות ביותר לגידור שטחי התקהלות. חלק מהנחיות אלו מחייבות את מפיקי האירוע ומארגניו בהצטיידות בין היתר גם במחסומי לחץ. אלו חייבים לעמוד בכל התקנים המחמירים ביותר ולהיות יעילים ללא דופי ברגע האמת.
 

במות לכל אירוע

הבמה העומדת במרכז שטח האירוע אינה משטח מוגבה בלבד, למעשה היא מוצר אומנותי לכל דבר הדורש התייחסות ותשומת לב מיוחדת במינה. על מנת להתאים את הבמה הנכונה לאירוע יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים בהם: מידה וגודל, אופי האירוע, כושר נשיאה ע"פ צורך, אלמנטים נלווים וכמובן בטיחות.
 

תקנות לבניית במות וחוק נגישות לנכים

נגישות לנכים הוא נושא המקבל לאחרונה התייחסות מוגברת בכלי התקשורת, וכן בנוף החברתי והחוקתי. כאשר אתם מתכננים אירוע, בין אם זה מופע בידור משעשע ובין אם זו עצרת או טקס ממשלתי, כדאי להבין כי מלבד אזרחות טובה והתחשבות באנשים בעלי מוגבלויות, נגישות לנכים היא אף חובה על פי חוק.
 

תפאורה לעצרות

מדינתנו הקטנה רוויה עצרות וטקסים מסוגים שונים, להם מכנה משותף אחד רחב: השתתפותו של קהל רחב בטקס שנועד להזכיר ולהביע הזדהות עם אירוע מכונן או תוכן רוחני מסוים. כל מי שהשתתף אי פעם בעצרת המונים בסדר גודל כזה או אחר, כלומר כולנו, יודע היטב עד כמה חשוב תפקידן של אותן תפאורות המוקמות בשטח למען העברת המסרים, תחושת היחד והיכולת של הפרט להרגיש שותף מלא בטקס החברתי.
 

סוגי במות לאירועים

"כל העולם במה" אמר המשורר. אנחנו חיים בעידן של במות, כמעט בכל פינה מוצבת במה כלשהי, אפילו נגני רחוב כבר מציבים לעצמם בנה קטנטנה עליה במיקום אסטרטגי. אנחנו רואים במות בכל מקום, בטלויזיה, בפסטיבלים, ואפילו בסתם אירועים שיווקיים כאלו ואחרים. הקמת במה נראית כדבר טריוויאלי, אולם היא דורשת מקצועיות, הבנה ותכנון נכון המחוייב לסטנדרטים של ביטחון ובטיחות.
 

מדריך לבחירת במה לאירוע

"כל אחד רוצה להיות כוכב, להיות כוכב, להיות כוכב", כתב שלום חנוך. וגם אם רובנו לא נהיה כוכבים כמוהו, הרי שלפחות באירועים יש לנו הזדמנות להרגיש כוכבים לערב אחד. ואם כבר כוכבים, הרי שכוכב זקוק לבמה, ואכן במות הם אחד הטרנדים הבולטים של חתונות, בר מצוות ושאר אירועים בשנים האחרונות.
 

סוגי ירידים ומחסומים

בימינו נדמה כי בכל חודש כמעט מתקיימים בישראל מספר ירידים , כאשר כל אחד מהם עוסק בנושא אחר לחלוטין. ישנם ירידים העוסקים באומנות ,ירידים בנושא מחשבים והיי טק ירידים בנושא תעסוקה וירידי אוכל.
 

הקמת ביתנים לירידים ותערוכות

בין אם אתם עוסקים בעולם ההייטק, או מגיעים מתחום עיצוב הבית, בין אם בית העסק שלכם מוכר בגדים או גאדג'טים, או דווקא פורמטים לטלוויזיה בשוק הבינלאומי, אחת הדרכים הטובות ביותר לקידום המותג והעסק שלכם בקרב שותפים עסקיים ולקוחות פוטנציאליים כאחד - היא באמצעות עולם התערוכות המקצועיות...
 

הקמת במות לאירועים ומופעים

טקסים, אירועים, מופעים, כנסים, תערוכות, כולם זקוקים לבמות בגדלים ובגבהים שונים בהתאם לסוג האירוע. הקמת במות לאירועים ומופעים איננו דבר של מה בכך והוא דורש מקצועיות, מומחיות והרבה ידע, הן בצד הטכני וההנדסי, והן בצד הבטיחותי.
 

במות להופעות אמנים

כל אמן, בכל הופעה, זקוק לבמה, בין אם זו הופעת ענק בפארק הירקון ובין אם זו הופעה אינטימית במועדון. במות להופעות אמנים צריכות להתאים לסוג ההופעה וגם לסוג האמן.
 

הפקת ירידים מקצועיים

ירידים מקצועיים הפכו לטרנד לוהט בשנים האחרונות. אנשי עסקים, לקוחות פוטנציאליים וסקרנים רבים משתתפים בתערוכות ובירידים מקצועיים בתחומים וענפים רבים ומגוונים בכל רחבי העולם. תערוכות העוסקות בתקשורת ובאמצעים טכנולוגיים חדשניים כמו גם ירידים בנושא רכב ומכשירי תנועה זוכים להתעניינות אדירה ולמאות אלפי מבקרים.
 

עיצוב ביתנים לתערוכות

מהם הדגשים החשובים בעיצוב ביתנים לתערוכות? איך מעצבים ביתן לתערוכה שיבליט את העסק שלנו ויבדיל אותו מהמתחרים? היכן ניתן למצוא חברה מקצועית לטובת עיצוב ביתן לתערוכה הקרובה שנשתתף בה?

 

תפאורות למיצגים בפורים

אחד המאפיינים הבולטים בכל עדליידע, ההופך אותה מסתם קרנבל, למופע מרשים ומרהיב שכל אחד רוצה לקחת בו חלק הם המיצגים המרשימים. מיצגים הן תפאורות ייחודיות, על קונסטרוקציות של עץ, טראס, ברזל ועוד, היוצרים מראה ייחודי לאירוע.

עיצוב במה לאירועים

עיצוב במה הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב האירוע ויכול לתרום רבות להצלחתו. אז מדוע לא ניתן לוותר על במות מעוצבות לאירועים? ובאילו מקרים החשיבות שלהן מכרעת עוד יותר? קראו עוד...

תפאורות באירועים

כיום ישנן חברות רבות העוסקות בשירותי בניית במות ותפאורות כאשר חלקן נותנות שירותים לאירועים פרטיים וחלקן לאירועי ענק. 

 

במות לאירועים בטיחות וביטוח לאירוע

השכרת במות לאירועים מחייבת תשומת לב רבה להיבטי בטיחות. הבמה חייבת לעמוד בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעקבות גודלה ושימושיה עבור המופע והקהל.

 

מתכוננים לאירוע גדול

הפקת אירועים גדולים צריכה להיות מוקפדת ומדויקת אשר פועלת על מנת להעביר את התוצר הטוב ביותר. כאשר אנו אמונים על הפקת האירוע, חשוב לנו להעניק תשומת לב למספר דברים. 

תכנון תערוכות וכנסים בטבע

כאשר מתכננים כנסים או תערוכות בשטח, יש לקחת בחשבון משתנים רבים אשר ישפיעו באופן בולט על האירוע שאנו עתידים לקיים.

5 טיפים לבחירת ציוד מתאים לאירוע שלכם

מתכננים אירוע? כיצד תדעו איזה סוג של ציוד ישרת בצורה הטובה ביותר את האירוע שאתם מתכננים? תוכלו להיעזר במספר קווים מנחים מאיתנו לצורך ההחלטה.

הפקת אירועי חברה גדולים ובטיחותיים

מתכננים אירוע גדול לעובדים שלכם? רוצים שכולם ייצאו מרוצים וכי השנה זה יהיה אירוע שונה? אם כך, יש לא מעט משימות שאיתן אתם צריכים להתמודד.

הפקת אירועים גדולים בשילוב אטרקציות

הפקת אירועים גדולים בשילוב אטרקציות יכולים לשדרג כל אירוע בין אם הוא גדול או קטן. קבלו מספר טיפים להרכבת האירוע המושלם.

תפאורה בתלת מימד

אם אתם מארגנים בקרוב תערוכה מקורית, חשוב שתדעו שבעזרת הדפסה בתלת מימד ניתן לייצר מודלים של כל דבר שעולה בדעתכם.

 

חייק במות פרופיל חברה | צור קשר
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט